Jméno  
Heslo  


- registrace
- zapomenuté heslo

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni!

Detail zápasu

Zápas Infantry vs MXS
Squad UT2004
Liga / Cup OpenCup TAM 4on4
Sestava Antyk, Engisan, lo111, pies
Protivník MXS
Sestava Fertonez, valtsu, LongestJourney, deggy
Výsledek 1-3
Mapy Grendelkeep, Campgrounds, Cheops, Goose
Média (klikni pro detaily)
Report zápasu

Komentáře

2010-12-29 10:58:45pies
No dobře, to se všechno odvíjí od situace... když naběhnu dopředu a jsou tam 3, tak beru shield a mizím... ty naopak vidíš 3 možné fragy a jdeš...
2010-12-27 08:33:38Engisan
pies: "Já to většinou zkouším tak, že naběhnu dopředu, zkusím dát nějaký spam flakem nebo rocketem a když dám aspoň 150 dmg, je to úspěch a zdrhám dozadu."

To ja zkousim taky, nabehnu dopredu, dostanu 250 damage a stoupam do nebe smiley
2010-12-26 16:10:34Io111
Jo jo, je to všechno Lišákova chyba smiley .
2010-12-26 13:59:03pies
Je to jak to lo říká. Kolo bys měl asi hrát už s vědomím, že adren máš a chceš ho použít tak, aby se to kolo vyhrálo. Engiho styl tady asi nepřipadá moc v úvahu (nechat se zabít smiley ). Já to většinou zkouším tak, že naběhnu dopředu, zkusím dát nějaký spam flakem nebo rocketem a když dám aspoň 150 dmg, je to úspěch a zdrhám dozadu. Když mi uberou boostruju, když ne, pokračuju tak nějak opatrně jako vždy. Dobré je, že když se kolo povede, booster se ušetří.

Jooo, lišák aby si nerýpl smiley
2010-12-26 12:04:22lsk
tj lehky: hraje lisak vyhrajem proti mxs, nehraje lisak nevyhrajem proti mxs smiley
2010-12-25 15:11:33Io111
Engi: po každém zápase jsem to vypisoval ze screenů, zajímalo mě, jestli ty data ukážou nějaké zajímavé výsledky/trendy/jaký styl kdo hraje atp. smiley . Já třeba adren používám na konci vyrovnaného kola pro "pojištění" (třeba když už je to 2v2 nebo tak - asi jak to myslí Pies?) nebo když je kolo skoro prohrané, ale adren by to mohl otočit (1v2, 1v3 zranění...). Asi se dá využít i ten invis nějak na začátku kola, aby se udělala velká výhoda vedoucí k bodu, ale to neumím smiley (možná by se tak dal použít i berserk/speed, ale to jsem teda nikdy snad neviděl). Imho hráč s full adrenalinem by se měl snažit hrát tak, aby mohl ten adren každopádně efektivně použít (tj. nenechat si dát nějaký instant kill, ale taky nekempit celé kolo a mít na konci 100 100 + být sám proti 4).

Antyk: jo, to by nebyl technicky problém proklikat na konci mapy, co kdo kolikrát použil, ale určitě na to zapomenu smiley . Taky by to mohlo být zajímavé smiley .

Pies: dělat statistiky je fajn smiley . Můžu si říkat, že se vlastně připravuju na zkoušku smiley .
2010-12-24 10:02:39pies
smiley joo, tak to příště lo nebude hrát, ale dělat statistiky smiley
2010-12-24 01:05:15An7yk
Io, pro priste do toho zaved i statistiky pouzivani adrenalinu smiley smiley
2010-12-23 14:47:13pies
Engi, vem si příklad ze mě... Znáš to klasické použití boosteru na konci kola - piesovina smiley Nasrat. Lepší ho použít pro jistotu, než vůbec.
První zkus nejdřív nemyslet na to kdy ho použít, ale použít ho, když ho máš... A dál už to půjde. Hlavně na něj nezapomínat.

lo111: hehe, to že jsem první neovlivňuje líbivost tvých statistik z mého pohledu... Nebo žeby trochu? smiley
2010-12-23 11:58:32Engisan
lo111, ty statistiky jsou super!!! Fakt drsna prace smiley Kdes tosbiral kua?! smiley

Ani me neprekvpuje, ze ten kokot Engisan ma nejvice smrti smiley
A od toho se pak odviji vse ostatni smiley

Ale co mam kua delat? Ne vzdy umiram tim, ze se hrnu dopredu smiley Proste umru aniz bych udelal neco "spatne"...

CO vim jiste je, ze jsem debils adrenalinem, tohle proste zmenit MUSIM! Ja ho nepouzivam, kvuli tomu umru, nedam frag ani damage, to nam muze pomoci v par vyhranych kolech a to muze rozhodnout i mapu a zapas.... ach jo. No, aspon vim ,an cem pracovat, ale nesmi to skoncit jen na hube smiley
2010-12-23 11:52:16Io111
Pies: díky, jsem věděl, že mi to pochválíš, když jsi ve všem první smiley .

Antyk: Ty spammuješ asi nejlíp no smiley . Ale když si vezmu kolik třeba dám spamem já a kolik dali MXS, tak jsem lama smiley . Náhodou jsi na tom líp v těch statistikách, než bych čekal smiley . Je to sice po bitvě, ale další zase budou...
2010-12-23 10:39:39pies
Statistiky jsou super. Je dobré, že si s tím aspoň někdo pohraje smiley
2010-12-23 07:46:50An7yk
a ty statistiky smaz smiley mel sem celkem dobre ale ten posledni finalovy zapas mi je pekne zkurvil smiley smiley
2010-12-23 07:45:25An7yk
Io jak mi parkrat uz nekdo řekl... po bitvě je kazdy generál smiley smiley smiley

nespamime? no ja se snazim spamit, proto mi obcas nekdo z vas do toho vleze, protoze nejsme zvykli ze nekdo spami a tak se hrnete dopredu, do meho spamu smiley jedinej kdo tu spamuje jeste jsi to Io... ale myslim tady v komentařích smiley

no jako zahral bych to znova a asi trochu jinak no smiley tak na jaře...

PS: v březnu nam skonci optimate zase, co dal? mate na to 3 mesice smiley smiley
2010-12-22 22:20:09Io111
Tak jsem zkompletoval statistiky z téhle sezóny a přidal jsem ještě grafy smiley . Vlastně tam není nic překvapivého, ale nuda to snad taky není smiley .

http://www.io.webzdarma.cz/stat_ut.xls
2010-12-22 20:34:17Io111
Jako já jsem taky zemřel párkrát dost brutálně, že jsem vůbec nechápal, první frag na Campech byl fakt brutální nářez (podobně jako frag, co jsme dali tomu z 1min též na Campech), ale to není to, o čem jsem mluvil.

Nespammujeme, to je pravda, to je taky naše chyba smiley ...
2010-12-22 15:23:52Engisan
goose... jako lo111, kdybys t ovidel, tak se osypes. Ja jsem dostal 6 fragu od fertoneze, 5 od longesta a 1 od deggyho. Jeden suidice smiley

Ale z tech 6ti od fertoneze to bylo 5x s tremi raketami, a od longesta tak pul napul. Nevedel jsem vubec nic, ja proste nekam sel a naraz jsem zezadu dostal 3 rakety, bud jsem prezil s hovnem a nebo jsem to neprezil vubec! Nekdy to byly tezke haluze, jako ja jdu nad flak a najednou vyjede vytahem feronez s 3 raketami a trefil je do me presne kolem sloupu, proste neskutecna haluz, to ani nechtel! Me by z toho jeblo, kolik takovych fragu dame my? Oni dali tech haluzi fakt hodne, my nic. My totiz nespamujeme smiley
2010-12-22 11:43:32Io111
Taky ten Grendel... měl jsem tam divné spawny, psal jsem to hned na začátku, pořád jsem byl někde dole, vůbec nešlo hrát to, co bylo domluvené + Grendel s těma pingama, to bylo dost bez šancí. Ale jak jsme mohli prohrát Goose fakt nechápu, když měli pingy o 20 vyšší než my (nebo ještě o víc).
2010-12-22 11:35:56Io111
Byli lepší. Umí hrát s vysokým pingem. Hráli svoji hru a vycházelo jim to. Nemuseli nic měnit. Imho to ale nebylo tak o nich, spíš o tom, že my jsme fakt hráli špatně.

Neřekl bych, že rush je tak účinný, nebo že se proti němu nedá nic dělat. Jen to chce mít něco připravené a vyzkoušené, což nemáme. Málokdy se sejdeme a zahrajeme funwar nebo tak něco, ačkoli minimálně já, Pies, Engi hrajeme i na publicích jen tak. Chce to říct, kdy bychom se třeba mohli sejít, protože bychom stejně sami pařili na publicu... Je to o tom mít nějaké styly hry týmově promyšlené. Já jsem byl spíš zmatený, protože jsem nevěděl, co mám hrát, co má být v danou chvíli mým cílem, co mám dělat. Proti GD (jak jsme hráli nedávno) jsem v tomhle měl úplně jiný pocit. Tady byly ty kola rychlejší, než jsme si něco řekli, byli jsme napůl mrtví, v těžko řešitelné situaci...

Taky imho je to o stylu jednotlivých hráčů. Prostě je to tak, že Engi ty jsi proti přesile, protože si do ní naběhneš. Ostatní jsou proti přesile, protože ty jsi mrtvý a Pies lozí kanálama. Nikdo nedá ty fragy. Pořád běhají po mapě 4 soupeři a upřímně je mi jedno, jestli mi dá snipu full soupeř nebo low, protože je to 70 dmg tak jako tak.

Každý hrajeme jinak, to je částečně ok, ale nemůžeme se lišit tak zásadně. Je to tak, že Pies je někde zalezlý a opatrně dává damage, Engi je někde sám. Kdyby někdo Engiho podporoval, nebo kdyby všichni hráli jako Pies, pak by to mohlo fungovat. Takhle to ale není a to je špatně. Proto máme všichni (kromě Piese) pocit, že hrajeme pořád proti přesile. Moc brzo někteří umíráme. Myslím, že bez změny toho, jak hrajeme jako jednotlivci to nepůjde. Jen je otázka, jestli se má změnit Engi nebo Pies smiley . Já bych uměl zahrát víceméně oba styly (jen se liším ve weapon choice při některých situacích), ale bylo by dobré, aby se to nějak dohodlo, aby každý věděl, co dělají ostatní. Jak hraje Antyk vlastně ani nevím smiley . Ale určitě by se uměl přizpůsobit.
2010-12-22 10:47:52pies
Co se cheopse týče, klidně příště řvi, ale buď tady! Ono se to vybralo bez tebe jestli si dobře pamatuju počtem hlasů 3:0. Navíc, my už jsme to párkrát v nějakém officu hráli. Ale volba mapy je jedna z věcí, které tu snad nehrály velkou roli.

Oni hráli pořád stejně jak na grendelu, tak na cheopsu nebo goose. Campy nepočítám, tam se nám to nějak záhadně podařilo uhrát.
Co se taktiky na cheopsu týče, díval jsem se na svoje demo a ne že bych od půlky začal chodit bokem. Já tam šel hned první kolo. A fungovalo to. Takže to, že by jsme taktiku našli až někdy v půlce není až tak pravda.

Nalejme si čistého vína. Hrajem to prostě blbě. Oni mají taktiku, na kterou je těžké hrát a my to očividně neumíme. Proto vyhráli. A zasloužili si to.
My už hrozně dlouho mluvíme o tom, že něco změníme, nebo budem trénovat. Ale... všichni víme jak to je smiley

Asi jde o to se přizpůsobit hře protihráče. My jen nadáváme, že nás zabíjí pořád stejně smiley
2010-12-22 07:44:34Engisan
Ach jo no... to me proste nasralo zase smiley Ale byli lepsi.

Ja jsem debil, protoze zapominam na adrenalin, to nas taky dost oslabuje.
Vcera jsem prote nemohl nic trefit, pripadal jsem si strasne zmateny, nevedel jsem kam strilet, chybel mi klid. A to je prave tim, kdyz se snazim hrat "nejakou taktiku". Na tom musim zapracovat osobne sam.

Co nam proti MXS chybi, tak to nebat se soupere, perfektne predvidat a umet spamovat. To, co oni trefi flakem a rocketem, to je fakt mazec. Tim nas davali hrozne vcera. Navic je fakt, ze oni meli stesti vic, nez my. Flak bally poslepu, hedky kdyz ji nejvic potrebovali atd.

Goose sla vyhrat a cheops mozna taky, pokud bychom to zahrali o neco malo lepe nebo meli stesticko. ALe neumime se sjednotit no, oni nas precisli prevazne vzdy, my je asi nikdy. A i kdyz jsme 2vs1, tak nas borec da jen rocketem a flakem smiley

No bohuzel, mame co zlepsovat, tak uvidime pristi rok.
2010-12-22 06:40:31An7yk
posranej los, my vyhrajeme a proto hrajeme na horsich servrech smiley
jeste k tomu ten Cheops, priste budu víc řvát, že takovouhle kokotinu kterou sme maximalne hrali nekdy na publiku hrat v cupu nebudu!

sou to prasata, meli nehorazný stesti a nehorazny spam, s jejich utocnym stylem hry se casto nesetkavame a mame problem se s tim vyrovnat... aspon já jo smiley

no stou to svine, asi sme meli radsi mit ty GD, ty myslim utočně nehrajou smiley

muzete rict, ze sem hrál hovno ale taky kdyz sem parkrat umřel hned na zacatku, to je skoro ztracene kolo... pies sice pořad na nas řval utikejte utikejte smiley ale to se mi nedarilo, navíc sem nenašel nikde dvere pryč z mapy kde by bylo bezpečno smiley

jediny co mi na cheops potesilo bylo to, že kdyz sme ( bohuzel pozde ) zkusili jejich hru, tak to najednou slo, ale nemame dost zkusenosti s tim a tak sme na to nemeli...
grendl no koment, naše taktika nepouzitelna tam, kdyz oni byli na nasich pozicich driv nez my krom Engiho, kterej to pak chytal do zad smiley

Goose je skoda, tam sme na ne meli, ale bylo to víc o stesti nez skillu a stesti sme nemeli, já i pies sme skoncili s plnym adrenem, ja protoze mi chybelo 1 do 100 a pies protoze zhebnul driv nez stihnul mrknout...

snad Engi bude mít noční mury a vštěpí se mu myslenka pouzivat adren, co si pamatuju, tak ho pouzil 1x kdyz zbyl sám proti 2 a mel 20 HP a 3x sme mu to kazdej rekli smiley

tak na jaře klucí smiley

PS: chteli byste vazne tu 1. div? smiley
head
- od An7yk, 2012-06-05 14:33:28
ico

Je k dispozici nový herní server určený jen pro české a slovenské hráče. Zatím bude na zkoušku v provozu 1 měsíc a pak se uvidí jaký bude zájem.
Pozor! Nejedná se o klanový server!

Comments(0)
- od An7yk, 2010-05-17 05:30:30
ico

Ano, je tomu už tak, mladý nadějný portál zabývající se turnaji a žebříčky v Call of Duty 5, www.cod5league.eu byl ukončen. Je to pravděpodobně známka snížené aktiviti hráčů CoD 5 díky novému dílu a vůbec, CoD 5 nemělo z počátku tolik hráčů jako CoD 4 nebo CoD 2.

Comments(1)
- od An7yk, 2009-10-01 06:05:19
ico

Český mladý multiklan Submissus MortalitaS začína vystrkovat růžky... před nedávnem pořádali NightCup, kde se účastnila i naše sekce a nyní nově přijali Unreal Tournament 2004 sekci!

Comments(5)
- od An7yk, 2009-09-16 05:32:57
ico

Podle poslední zpráv na webu Hungry-Tigers.cz se zdá, že tento multiklan s úspěšnou minulostí opět nabere na aktivitě, má tomu pomoci nová manažerka v týmu!

Comments(1)
head
- od An7yk, 2012-12-04 15:04:10
ico

HOL na popud dvou hráčů za podpory 5ti dalších nakonec bude pořádat turnaj v naší milované, v srdcích hníjící hře UT 2004

Comments(0)
- od An7yk, 2010-05-06 06:55:57
ico

Nedávno bylo 1. máj, UT čas... a tím se řídí i portál ESL.eu a pořádá turnaj v Unreal Tournament 2004 !

Comments(1)
- od pies, 2009-11-24 12:02:36
ico

COV pořádají duelový turnaj, kterého se zúčastní nejznámější hráči z Evropy a Ameriky.

Comments(2)
- od An7yk, 2009-11-10 08:04:47
ico

Český multiklan Submissus MortalitaS vlastnící mimo jiné i UT 2004 squad složen ze známých hráčů pořádá svůj první NighCup ve hře Unreal Tournament 2004!
POZOR, ZMĚNA ! termín konání se přesouvá na 22.11.2009 !

Comments(8)